Loading

Як зробити підлогу із цегли ?

У цій статті ми будемо робити підлогу з цегли своїми руками. У результаті повинно вийти дуже навіть симпатично, незважаючи на те що за витратами це досить дешево.


Как сделать пол из кирпича

Крок 1. ІНСТРУМЕНТИ - циркулярна пила з лезом по каменю (оптимально); 2 рівня, один короткий, другий довгий; киянка; 2 доски, що б можна було стати на пісок; валик і пензлик.
Как сделать пол из кирпича

Крок 2. ПІДГОТОВКА: готуємо основу (тут можна, за бажанням, додати систему підігріву). Засипаємо 2,5 см піску по всій площі. Трамбуємо і вирівнюємо. Найлегше це зробити, закопавши рівну дошку (краще металеву планку) в пісок, вирівняти її рівнем і розгладити поверхню піску на потрібний рівень. Перед початком, виберіть модель кладки цегли (картинка прикладів нижче) і порахуйте, скільки цегли необхідно.

Как сделать пол из кирпича
Крок 3. Вирізати ЦЕГЛИ (у випадку, якщо ви самі їх заготовляли) - за допомогою циркулярної пили вирізаємо цеглу потрібного розміру. Якщо ви не сильно вимогливі до форми цегли, їх можна просто розбивати.
 
Как сделать пол из кирпича
Крок 4. Викладаємо підлогу. За допомогою довгого рівня укладаємо цеглу один за іншим, коротким перевіряємо кожен камінь окремо. Підганяємо цеглини киянкою. Не забувайте після цього перевіряти рівень. Укладання робіть від стіни до стіни. Якщо не вистачає цегли або він не підходящого розміру, що б закінчити, залиште простір, що утворився. Не ходіть по не закінченій підлозі.
 
Как сделать пол из кирпича
Крок 5. Простір між стіною і цеглою буде залежати від точності попередніх вимірювань, але як би ви не старалися, ймовірність точного попадання мізерно мала. Закладаємо простір, що утворився бетоном за рівнем цегли і залишаємо сохнути. Далі заповнюємо щілини - розмітаємо мітлою пісок по підлозі. Дайте піску вкластися пару днів, повторюйте процедуру до тих пір, поки пісок не перестане укладатися.

Как сделать пол из кирпича
Крок 6. Покривання лаком - вимітаємо залишки і витираємо цеглу від зайвого піску. Якщо цього не зробити, то цегла покриється тонким шаром сміття, що може бути прийнятно для підлоги сараю чи двору, але не вдома. Використовуй пензлик, що б зафарбувати щілини, а валиком нанесіть лак на всю поверхню. Лак потемніє і придбає колір цегли.

Как сделать пол из кирпича
От і все, підлога готова. Не забудьте добре провітрити приміщення!