Як обійти шахраїв і не платити за Green Card !!!

  Розкажу вам свою історію. Моя дівчина виграла Грін Кард через фірму, яка захотіла 12000 доларів США за оформлення усіх документів. Ми зібрали усі документи, фотокартки і принесли їм на основі цих документів фірма заповнила анкети і відправила в США, а точніше в Kentucky Consular Center (KCC)Сказавши нам коли прийде запрошення на співбесіду тоді ми продовжимо нашу співпрацю. Адже виграти це половина справи. Ще потрібно пройти співбесіду. Ми чекали на запрошення, але платити такі гроші у нас бажання не було. Тому ми вирішили спитати про допомогу у великого і могутнього Google. Одним словом ми зрозуміли що нас розводять на 12000 баксів. І ми написали листа (KyivDV@state.gov) до Посольства США в Києві, і розповіли нашу ситуацію. Нам відповіли і запросили на консультацію до посольства. На консультації нас заспокоїли і сказали що ніяких 12000 ми платити не будемо, за умови якщо ми нічого не підписували. Ми звісно нічого ще не підписували окрім форм, які були відправлені в KCC.

  Була невеличка проблема у нас не було Case Number, який видається після реєстрації на Green Card. Тоді Консульський відділ у Києві, нам на електронну адресу прислали лотерейний номер. В листі від консульства були усі інструкції що нам робити. Потрібно заповнити форми DS-230, для мене і вже моєї дружини. І DSP-122 для людини яка виграла Грін Кард, і відправити їх в KCC. Ми чекали десь біля одного місяця. І отримали запрошення на співбесіду, яке прийшло на мою електронну пошту, а не на пошту фірми, яка реєструвала маю дрежину. Ця шахрайська фірма і не догадувалась про наші дії, поки до нас не прийшло запрошення на співбесіду. Адже фірма реєструвала мою дружину і у них був Case Number (номер справи), з цим номером можна відстежувати усі дії КСС. В тому числі дату призначення співбесіди.

  І так, ми готуємось до співбесіди. Зібравши усі документи, які потрібно для співбесіди.

  Опишу які документи ми брали із собою:

  1. Медична довідка з привичками.
  2. Документ що підтверджує, що ви не претендуватиме на державне фінансове забезпечення. В нашому випадку була довідка з банку на суму 110000 грн. власних коштів.
  3. Копія запрошення на роботу в США.
  4. Свідоцтво про одруження.
  5. Дипломи, і обов’язково додатки до диплома. Ми їх не взяли але нас просили показати їх.
  6. Фотографій з весілля, і фото за останні 3 роки нашого знайомства. Це докази справжніх стосунків між нами. 
  7. Воєнний квиток.
  8. Паспорти.
  9. Довідка про несудимість.
  10. Підтвердження що засвідчує, що ви зареєструвались в ТНТ на доставку ваших паспортів, після проходження співбесіди.

Усі документи не потрібно переводити на англійську, у посольстві працюють українці, які розуміють рідну мову.

  В ТНТ ми зареєструвались десь за 6 разом. Проблема була в тому що ми не знали тип візи. Вияснилось що це DV1 і DV2. Друга проблема була що мене вже зареєструвала фірма яка мала мої паспортні дані і мені постійно вибивала помилка. Тому прийшлось дзвонити в ТНТ і розказати ситуацію. Тоді оператор ввів мою електрону пошту і проблему було вирішено. Не забудьте після реєстрації в ТНТ вам в кінці видасть підтвердження. Його потрібно роздрукувати і представити офіцеру при вході до консульства. Інакше вас не пропустять.

  Співбесіду нам призначили на середину березня 2013 року. Перед проходженням співбесіди потрібно пройти медичну комісію. Щоб пройти комісію потрібно зареєструватись за номером телефону 044 270 27 09. Подзвонивши ви можите вибрати дату, яка вам підходить. Ми приїхали до києва на день раніше, щоб оплатити і пройти медогляд.

  Оплатити медогляд раджу зранку десь о 9:00, щоб не стояти в черзі при оплаті і проходженні обстеження. Медогляд пройшов швидко (рентген, аналіз крові, окуліст, терапевт і все). В 15:00 нам видали результати і сказали що все добре. Можна з чистою совістю іти на співбесіду. В консульстві усе дуже просто якщо у вас на руках усі документи, то вам нічого переживати. Зайшовши в консульство взяли номерок і чекали 20 хвилин. Підійшли до віконечка здали усі документи, і нам сказали чекати коли викличуть до Консула. Правда прийшли ми третіми, а на співбесіду до консула нас запросили майже останніми. Співбесіда проходила в залі де усі здають документи, просто інше вікно. Ми стояли разом і відповідали разом. З консулом ми спілкувались 3 хвилини, ана дала два простих запитання коли познайомились і чи були батьки на весіллі. І все, взяли відпечатки пальців і дали нам зелений аркуш паперу. На якому данні для оплати 165 доларів США за Green Card в USCIS. Дальше ми поїхали додому чекати на наші дивирсифікаційні візи.Десь за місяць нам подзвонили із ТНТ і сказали що нам прийшли документи. Я поїхав до Львова, оскільки представництва в тернополі немає. Документи може забрати одна особа, треба тільки паспорт другої особи.

  Після отримання віз потрібно оплатити еміграційний збір за Грін Кард. Оплатити можна з України. Я оплачував карточкою приват банку, головне щоб в карточці була відкрита функція ”Розплачуватись в інтернеті“. І все залишилось найти роботу та житло в США, та купити білети. Раджу білети купувати зимою чи весною. Бо на літо їхня ціна стає в два рази дорожче.

Як оплатити збір 165 доларів за Green Card в USCIS

 

Успіхів вам !!!