Як оплатити збір 165 доларів за Green Card в USCIS ?

Заходими на сайт USCIS Immigrant Feehttp://www.uscis.gov , і нажимаємо online.

 

Далі створюємо акаунт.

   Приймаємо умови, далі нічого не міняємо вводими два рази свій e-mail. Вам на e-mail прийде підтвердження. Переходимо на посилання в листі. Далі вводимо два рази свій пароль. Незабудьте пароль має обовязково містити такі символи як -_,.!"№;%%:??**().

   На наступній сторінці відповідаємо на питання. І нажимаємо SECURE PIN via EMAIL.

Далі нажимаємо "Test Secure PIN" , вам на e-mail прийде пін код, вводимо код. І ви вже зареєстровані. Нажимаємо Apply Online в навігаційному меню з лівого боку, а потом вибираємо USCIS Immigration free і знову Apply Online.

  Далі саме головне правельно ввести свої дані. Імя, фамілія все просто. Почнем з  A-Number він має складатись з однієї букви А і з 9 цифр. Нам на зеленому аркуші дали тільки 8 цифр 66666666. Одним словом потрібно добавити з переді букву А і цифру 0 з переді. Далі DOS Case ID, мій Case ID такий 2013EU00001230, а це означає що замість 2013EU потрібно поставити KEV якщо ви проходите співбесіду у Києві. І в кінці поставити 01, якщо ви головний аплікант (хто виграв), або 02 спутник головного апліканта.

  Коли ви ввели всі данні нажимаємо Next, якщо все правильно то ви перейдете на наступну сторінку.

Після успішного введення своїх данних на екрані появиться форма яка свідчить що ваша інформація збережена. Раджу зберегти на свій компютер.

  Далі нажимаємо два рази Next. І заповнюємо данні платіжні данні, після заповнення нажимаємо Continue with Plastic Card Payment. На наступній сторінці буде підтвердження оплати, введіть два рази вашу електронну пошту і все. Вам на поште прийде чек обовязково його роздрукувати і взяти із собою в США.

 

 

 Успіхів вам !!!